/ / بلاگ

درب آکاردئونی یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای امنیتی به شمار می رود که تا حد زیادی از سرقت جلوگیری می کند. کم جا بودن و راحتی استفاده از این درب ها باعث شده طرفداران زیادی برای خود دست و پا کنید.

از آنجا که این درب تاشو و ریلی جمع و باز می شود آن را به نام درب آکاردئونی مشهور کرده است ، همچنین این درب ها با نام های دوگل ، لوزی ، پروانه‌ ای ، چهار گل و کلاسیک شناخته می شوند.

درب آکاردئونی از فولاد مقاوم ساخته شده و تا 10 برابر قوی تر از فولاد معمولی است.

درب آکاردئونی طوری طراحی شده تا مکان شما را امن تر کند و همچنین برای افرادی که دسترسی مکرر و آسان را نیاز دارند فراهم کند.

نحوه سفارش درب آکاردئونی

جهت سفارش درب آکاردئونی پس از بازدید کارشناس ما و تخمین ابعاد و جایگاه نصب درب آکاردئونی قیمت و نو استقامت آن ارائه میشود.

کاربرد های درب آکاردئونی

استفاده از درب آکاردئونی ضمن زیبایی بیشتر نصبت به درب های ضد سرقت معمولی از امنیت بیشتری برخوردار است ، همچنین راحتی استفاده از این درب ها باعث شده در بیشتر مکان ها و درب ها کاربرد داشته باشد به طور مثال شما می توانید از درب آکاردئونی برای منزل ، بیمارستان ها، فروشگاه ها، مجتمع های تجاری و اداری استفاده کنید.

یکی دیگر از کاربرد های درب آکاردئونی استفاده برای محافظت از پنجره هاست ، می توان درب آکاردئونی را در اندازه های مختلف تولید و روی پنجره ها نصب کرد.

درب آکاردئونی

استاندارد درب آکاردئونی

به یاد داشته باشید درب های آکاردئونی کمتر ازسه گل (سه لوزی) امنیت کافی را ندارد ، ریل این درب ها روان و بی صدا است ، همچنین از آهن ضایعاتی استفاده نشده باشد.

مشخصات فنی

1- مقاطع کناری در ابعاد 30*50

2- مقطع ریلی بالای درب در ابعاد 50*50

3- استفاده از تسمه 5*20

4- استفاده از تسمه برای آستانه درب

5- استفاده از پرچ های مرغوب و مناسب

6- رنگ کوره ای الکترو استاتیک در تنوع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای

7- دارای کمربند ایمنی

8- دستگیره فلزی کونیک شده

9- استفاده از جوش SMAW