/ / بلاگ

دام زنده مانند گوسفند زنده محصول پرورش یافته در دامداری دام تهران است ، از ویژگی های دام زنده در دام تهران صد در صد ارگانیک بودن ، سالم و دارای مجوز رسمی می باشد.

شما عزیزان می توانید گوسفند زنده را به صورت سفارش گوسفند زنده تحویل درب منزل را از دام تهران بخواهید.

فروش گوسفند زنده و دام زنده  پرواری در تهران

گوسفندهای موجود در دام تهران

 1. گوسفند زنده کردستان
 2. گوسفند زنده مغان
 3. گوسفند زنده مهربان
 4. گوسفند زنده افشاری
 5. گوسفند زنده شال
 6. گوسفند زنده سنگسر
 7. گوسفند زنده کرمانشاه
 8. گوسفند زنده بلوچ
 9. گوسفنده زنده اهری
 10. گوسفنده زنده زل
 11. گوسفند زنده بختیاری
 12. گوسفند زنده سنق

دام زنده و سفارش آن از طریق وب سایت دام تهران با تماس شماره تلفن دام تهران به سادگی امکان پذیر است گوسفند زنده را سفارش بدهید و خیلی زود گوسفند زنده خود را تمام خدمات اضافی تحویل بگیرید

پس اگر به دنبال خرید گوسفند زنده هستید همین حالا سفارش خود را انجام دهید، قیمت مناسب همرا با قصاب و تحویل به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران اعم از نژادهای اصیل گوسفنده زنده جهت جشن مهمانی ، عروسی ، نذری ، حجاج ، کربلایی ، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده ، گوسفند زنده و گوساله زنده در خدمت شما مشتریان پایتخت مباشد »

قیمت گوسفند زنده و دام زنده

قیمت گوسفند زنده 97 ، قیمت دام زنده ، قیمت گوسفند زنده امروز ، قیمت گوسفند امروز ، قیمت دام زنده امروز ، قیمت دام امروز ، قیمت گوسفنده زنده برای امروز را همین حالا از ما بپرسید.

مدت و نحوه تحویل دام زنده و گوسفند زنده

دام تهران کلیه خدمات پس از سفارش دام زنده اعم ازگوسفند زنده ، گوساله زنده خود را در کوتاه ترین مدت به منطقه و مکانی که حضور دارید و همه مناطق تهران با ارزان ترین قیمت با کیفیت ترین گوشت از گوسفند زنده و گوساله زنده و بیشترین بازدهی گوشت از دام زنده در طول شبانه روزی ارائه می نماید.

امروز قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده در تهران حداقل ۱۶۵۰۰ تومان و حداکثر ۱۷۰۰۰ تومان است. همچنین حداقل قیمت گوساله زنده ۱۳۷۰۰۰ و حداکثر ۱۴۸۰۰۰ می باشد.

بعد از تماس با ما و اعلان آدرس ، زمان دریافت ، وزن دام ، گوسفند زنده انتخابی شما توسط دام تهران ، گوسفند زنده در ساعت تعیین شده همراه با باسکول و قصاب مجرب ارسال می شود.

قصاب پس از تحویل گوسفند زنده گوشت را برای شما خرد، سیرابی آن را کامل تمیز نموده و کله آن را بصورت پاک شده به شما تحویل می دهد.

تمام هزینه های ارسال، خرد کردن گوشت، تمیز کردن سیرابی و کله گوسفند رایگان بوده و شما هیچ گونه پرداختی برای موارد فوق نخواهید داشت. تنها پرداختی شما بر اساس وزن گوسفند خریداری شده ضرب در قیمت روز کشتارگاه میباشد که فعلا ۱۷۵۰۰ میباشد.

تشخیص گوسفند زنده سالم

اگر قصد خرید گوسفند زنده دارید باید از یک محل مناسب و مورد تایید دامپزشکی باشد که البته فروش گوسفند زنده از دام تهران مورد تایید سازمان دامپزشکی واکسینه شده و از قرص های ضد انگل برای آنها استفاده شده است.

در مورد فروش گوسفند زنده در تهران هر فردی می تواند با یک سری علائم ، به بیمار یا سالم بودن دام پی ببرد که از جمله آنها می توان به نشخوار کردن دام زنده ، شفافیت و براق بودن چشم های دام زنده که برق خاصی از چشم گوسفند زنده سالم مشهود است اشاره کرد. فروش گوسفند زنده در تهران در مجموعه دام تهران از دام های سالم و با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می شود.

علائم و روش های تشخیص گوسفند زنده سالم

با لمس کردن مهره های پشت دام می توان به درصد گوشت و چاق و لاغر بودن حیوان پی برد در مرحله بعد به قسمت دهان و بینی حیوان نگاه می کنیم، اگر آبریزش یا ترشحات چرکی دیده شود، می توان به نارسایی ریه حیوان پی برد (پنومونی) در مرحله بعد با کشیدن پشم حیوان آزمایش ساده ای را انجام می دهیم که اگر پشم گوسفند زنده به راحتی کنده شود نشان از نارسایی کبد حیوان است ( فاسیولوز) همچنین بعد از ذبح حیوان و خارج شدن جگر حیوان باید جگری صاف داشته باشد و با برش جگر حیوان رنگ جگری آن کاملا مشهود باشد، درون جگر دو رگ وجود دارد که بعد از برش نباید انگل درون آن دیده شود.

جگر سالم و بهداشتی گوسفند زنده دارای رنگ قرمز متمایل به قهوه ای است و فاقد هرگونه لکه های رنگی ، رنگ پریدگی ، پر خونی و خونریزی می باشد. جگر سالم دارای لبه های تیز بوده و قوام طبیعی دارد و بافت جگر به راحتی از هم نمی پاشد. گرد شدن لبه های جگر نشانه متورم بودن آن است و غیر عادی تلقی می شود.

دام زنده

دام تهران با فروش گوسفند زنده در تهران سعی در ارائه بهترین خدمات دام زنده به شما مشتریان عزیز را دارد. با عرضه گوسفند زنده و گاو و گوساله زنده و سایر دام های سالم با قیمت و کیفیت مناسب هدف کسب رضایت شهروندان تهرانی را دارد.

یکی از با اهمیت ترین چیزهایی که در پرورش گوسفندان باید به آن اهمیت داد ، بحث بهداشت آن ها ا ست . با رعایت بهداشت دام ها علاوه بر آنکه می توانیم گوشت بهداشتی را بین مردم توزیع کنیم از تلفات و مرگ و میرهای ناشی از شیوع بیماری بین دام ها نیز جلوگیری می شود .

بهداشت دام زنده و گوسفند زنده

کارهایی که برای پرورش بهداشتی دام ها انجام می شود را بهداشت دام ها می گویند و اگر بتوانیم به امور بهداشتی دام ها را به خوبی رعایت کنیم می توانیم به سلامت فرد و جامعه هم کمک کنیم زیرا طبق زنجیره غذایی همگی به هم وابسته اند.

چرا بهداشت در دام زنده دارای اهمیت و ارزش است؟

زیرا تامین یکی از منابع اصلی غذای انسان ها (پروتئین ) به گوشت دام مرتبط است. یعنی انسان ها ، منبع اصلی و اساسی پروتئین های حیوانی خود را از دام ها تهیه می کنند ، پس برای جلوگیری از بیماری هایی که امکان انتقالشان از حیوانات به انسان ها وجود دارد ، بهتر است به بهداشت جایگاه و مراحل نگهداری دام ها توجه شود یعنی هر چه محل نگهداری دام زنده ، بهداشتی تر باشد و گوسفند زنده به طور مرتب تحت نظر دامپزشک قرار بگیرند به همان نسبت استقامت دام ها در مقابل بیماری ها بالا تر می رود و مرگ و میر در آنها کاهش میابد و شاهد سود اقتصادی بالاتری برای پرورش دهندگان و صاحبان دامداری ها هستیم.

شما مشتریان عزیز برای تهیه گوسفند زنده بهداشتی و سالم می توانید ، در خواست های خود را با فروش گوسفند زنده دام تهران در میان بگذارید.